Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi lesz a macisajttal, ha...

Mi lesz a macisajttal, ha forró tepsibe rakom?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami sajts rántottát csinálni, de ha reszelt sajtot keverek a tojásba, sosem érzem az ízét. Ha utólag rakom rá, akkor meg száraz, ezért kipróbálnám macisajttal. Mi lesz vele? (Tolle light ömlesztett kenhető trappista sajt)

2014. máj. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szétfolyik, nem jó.
2014. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szetfolyik, trutyi lesz az egész.

Par perccel azelőtt, hogy elkészülnie teljesen a rantottad, tedd ra a reszelt sajtot es vedd le a serpenyot. A sajt megolvad es nem lesz száraz.

2014. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom ahogy írtad.
2014. máj. 23. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam tojásrántottába mackósajtot tenni és én nagyon szeretem, nekem ízlik.
2014. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> Szetfolyik, trutyi lesz az egész.

Szerintem is. A Maci sajt a végső felhasználási módja az egyébként eladhatatlan maradéknak a sajtgyárban.

Akármit csinálsz vele, akármikor teszed bele, csak lerontja a rántottát.


A zsírban pirított kenyérkocka a legolcsóbb és a legegyszerűbb módja a rántotta kiadósabbá tételének.

2014. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kiadósabbá akarom tenni, csupán finomabbá, mert a sima rántotta már uncsi, a sajtot meg szinte minden formában imádom. Fetát tettem bele, a legvégén, nagyon fincsi lett.
2014. máj. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!