Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A boci szeletet le lehet...

A boci szeletet le lehet fagyasztani? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Kicsit sok lett, azért gondoltam, hogy lefagyasztom, de nem tudom, hogy fagyasztás után milyen lenne.
2014. jún. 3. 21:59
 1/4 anonim válasza:
23%
Szerintem ne fagyaszd le, mert olvadás után nagyon nedves állagú lesz. De ha mégis megpróbálnád, akkor csak kis mennyiséget, hogy ne vesszen kárba, inkább rakd hűtőbe. :)
2014. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Hűtőben meddig állhat el?

2014. jún. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán fagyasztható. Csak jól csomagold be, hogy ne vegye át a hűtőszagot, és legyél óvatos a kiolvasztásnál, hogy ne száradjon ki. Hónapokat kibír a fagyasztóban.
2014. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán le lehet fagyasztani, semmi baja nem lesz, az állaga sem romlik. Mi ilyeneket gond nélkül lefagyasztunk, akár hónapokra is, nem lesz rosszabb, mikor előveszed. Csomagold be valamibe, pl. alufoliába.
2014. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!