Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Túl lehet adagolni a csokoládét?

Túl lehet adagolni a csokoládét?

Figyelt kérdés
Ha megeszek egyszerre sok sok több féle csokit mi bajom lehet belőle?Van ilyen hogy cukor mérgezés vagy ilyesmi?
2014. jún. 16. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyomorfájás, puffadás, gyomorrontás, hasmenés vagy székrekedés.
2014. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a csokit remekül bírom. Volt, hogy két táblát ettem belőle egyszerre (Milka, 100 g-os), és semmi bajom nem volt.

De talán a hasad valóban fájhat tőle. Más bajod nem lesz. (Ha nem vagy pl. cukorbeteg, persze.)

2014. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megeszel mondjuk 60 táblával, a hasmenés/sékrekedés, stb szerintem azon kívül cukorbeteg is lehetsz tőle.
2014. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jutsz el mérgezésig, mert jelez a szervezeted, hogy most elég, és egyszerűen nem bírsz egy falattal sem többet megenni. ezt nevezik csömörnek.

Egy falattal több, és visszajön az addig elfogyasztott is...

Besokallni azért lehet belőle, de az is mindig megbosszulja magát.

teltségérzet, hasfájás, undor, hányinger, székrekedés.

2014. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Mikor kicsi voltam, minden csokit felfaltam, amit a Télapó hozott, több csomagról beszélek. Feldagadt mindenem, három injekció kellett hozzá, hogy ne fulladjak meg. Nincs allergiám. Szóval óvatosan, bár itt ipari mennyiségről beszélünk ;)

2014. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM. hatarozottan nem.

En megbirok enni egy olyan hatalmas milkat (300g) problema nelkul :D

2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elvileg a napi cukorbevitel nem haladhatja meg a energiád 10%át. Na mármost én szerintem szinte minden nap ezt csinálom, mégsincs semmi bajom. Nyugi majd írom ha lesz valami.Ha addig nem halok bele....
2020. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!