Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A por alapú Knorr gulyáslevese...

A por alapú Knorr gulyáslevesek mennyire finomak? Érdemes megkóstolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem hasonlítható a házihoz, de idő hiányában csak ezt tudom elkészíteni.

2014. jún. 23. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A porlevesek gagyik, és minél összetettebb levest próbálnak utánozni, annál rosszabbak. Ha ilyen vackokra vágyok (van ilyen :) ), akkor általában ilyen vietnami/kínai tésztás leveseket vagy a magyarosch kínálatból inkább az egyszerű, húsleveses porokat szoktam megcsinálni.
2014. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is rossz és egészségtelen mind. Néha főzünk egy-egy tasakkal, ilyenkor több vizet teszek bele, hogy ne legyen olyan sós,intenzív mű íze, és feljavítom valamivel: zöldpaprika, paradicsom, édes anna.

Viszont én is szeretem a tésztás leveseket: rák, kacsa, csirke ízesítésűt,csípős kiadásban. Biztos ez sem a legegészségesebb, de ha nincs időm, és éhes vagyok, nagyon jól tud esni.:)

2014. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Én is a ráment (a tésztaleves becsületes neve :D) ajánlanám inkább. Ázsiában mindig ezt eszik ha nincs idejük. Szerintem finom és laktató is. :)
2014. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit ázsiában esznek az nagyon különbözik a magyar rámenektől. Feleannyi műanyag rákkeltő cucc sincs az ott kaphatóakban mint ami a magyar boltokban van még akkor is ha mondjuk ugyanaz a gyártó.

Szerintem vannak nagyon gyors és egészséges kaják, az egyetlen akadály az max az igénytelenség lehet, ha vki mindenképp ilyen cuccokat akar enni napi szinten és inkább tv-t néz minthogy utánanézzen néhány gyors és jó receptnek.

2014. jún. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A bulvármédia alja terjeszti ezeket a "rákkeltő", "műanyag", "egészségtelen" jellegű hazugságokat, kóstold meg bátran!
2014. jún. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, érdemes megkóstolni. Alkalmanként be lehet iktatni 1-1 kényelmi terméket, ha valaki nagyon időhiányban szenved.Semmi olyan káros anyag nincs benne, amibe bele lehetne halni.

Tonnaszám meg úgy sem eszi senki.

2014. jún. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sztem a zacskós gulyásleves kifejezetten rossz. Már leszoktam róluk, de egy időben sok zacskós levest pusztítottam, a gulyást egyszer bírtam megpróbálni.
2014. jún. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam venni, de egyszer nem voltl időm levest főzni és vettem egy zacskóslevest, nem bírtuk megenni, annyira sós volt, mintha beleborult volna az egész sótartó és az íze nagyon mű. Aki megszokta a házilevest, annak ehetetlen.
2014. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!