Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Demi glace mártást milyen...

Demi glace mártást milyen ételekhez ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy doboz knorr demi glace mártás alapot, de mivel eddig a mártásról sem tudtam, hogy létezik, fogalmam sincs milyen húsokhoz használhatnám, na meg egyébként is kezdő vagyok. Úgyhogy légyszi ne azt írjátok, hogy borjúhoz meg vadkacsához, hanem konkrét ételekre lennék kíváncsi.Köszönöm!

2014. ápr. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A barna mártás finomitott változata. Általában marha vagy vadhúsokhoz ,adják.Sültekhez ,vágy párolt húsokhoz.

[link]

2014. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezekkel a mártás alapokkal,hogy bár húsételhez ajánlják, de haza megyek, se hús, se semmi, egy kis ételsűrítővel, tejszínnel mártást kutyulok, s spagettivel, tasakos rizzsel, esetleg reszelt sajttal megeszem. S kevésbé éhesen láthatok a vacsora készítéséhez.Próbáld ki, esetleg elfogy! Én úgy tudom, marhahúshoz készítenek d.g. mártást.
2014. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!