Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szakácssuliba fogok menni,...

Szakácssuliba fogok menni, hogy táplálkozzak ez idő alatt, hogy lassan de egészségesen fogyjak? Hogy tudnám ezt megoldani a suli mellett? 18/l 168cm 68kg

Figyelt kérdés
Legalább 8kilót szeretnék fogyni és anyagcserét gyorsítani mert nagyon lassú :( hogy oldhatnám ezt meg légyszi ,tanácsokat :)! Egészséges módszert szeretnék:)

2014. jún. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy az a problémád, hogy a sok kóstolgatás miatt attól tartasz, hogy meghízol? Hát nem kell minden pillanatban kóstolgatni, mozogni kell rengeteget, jön a nyár, futni, úszni, biciklizni, boxolni, kosarazni, akármi... és akkor ennyi
2014. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogyni akarok,nem attól Félek hogy elhízok,az már sajnos megtörtént:S,nem fogok kóstolgatni,csak ha nagyon muszály,és nem nyárról van szó hanem szeptembertől mert lassan akarok fogyni és iskola időben is fog tartani,és hogy hogyan milyen étkezéssel,Hányszor tudnák enni egy nap,minőségileg,jó lenne ha tanácsot kapnék:(
2014. jún. 24. 21:40
 3/10 bumbi02 ***** válasza:
100%

Akkor én most itt közbe szólok.


Ha szakács szeretnél lenni, felejtsd el a "nem fogok kóstolgatni, csak ha nagyon muszáj"-t. Mindig muszáj kóstolni, különben honnan tudod, hogy jó-e amit kiadsz? Kóstolás nélkül semmit se adunk ki a kezünk alól. Nem a kóstolgatáson fog múlni az, hogy hízik-e az ember vagy sem. Ez csak egy legenda, hogy a szakácsok kövérek, mert sokat kóstolnak. Sokkal inkább azzal van gondom, hogy visszahízzam a súlyom, amit elvesztek a konyhán. 15 kg-t adtam le mióta konyhán dolgozom.



A fogyáshoz kapcsolódóan: több energiát kell elégetned, mint amennyit beviszel. Tehát vagy egyél kevesebbet mint most, és ne mozogj többet, vagy egyél ugyanannyit mint most, és mozogj többet. Én a másodikat ajánlom, sokkal kényelmesebb, ha enm kell számolgatni a kalóriákat, mert az ember rendszeresen mozog annyit, hogy lemenjenek. Járj el futni, teljesen költségmentes sport. Vagy biciklizz barátnőkkel. :)

2014. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én kb ugyanazt mondanám mint az előttem válaszoló, csak annyi kül. hogy amikor én fogyóztam, akkor valami ehhez hasonló kérdésben azt olvastam ( ezt böjtben kell csinálni, de étkezések mellett is hat ) , hogy ebédtájt egy kanál mézzel megspékelt pohár narancsos répalevet kell meginni. Először csak szabadnapon próbáld ki, mert lehet, hogy kikészíti a gyomrodat. Ez elősegíti az anyagcserét. Sok sikert, remélem sikerül a célod. :)
2014. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bumbi02 ***** válasza:
Az anyagcserét előfogja segíteni a sima narancslé, répa és méz nélkül is..: ) Ha az ember rostosat iszik, az elősegíti.( legalábbis nekem) No meg a frissen csavart narancslénél nincs finomabb..: )
2014. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez utóbbiban igazad van, nincs annál finomabb, de a méznek benne az epédnek kell, azt hiszem, de nem biztos :)
2014. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

próbáld ki a dinnyefogyókúrát :)

3 nap alatt 3 kilót fogyhatsz


1. nap


Reggeli: 30 dkg görögdinnye.

Tízórai: 15 dkg görögdinnye.

Ebéd: 30 dkg görögdinnye.

Uzsonna: 10 dkg sárgadinnye.

Vacsora: 20 dkg görögdinnye.


2. nap


Reggeli: 10 dkg görögdinnye és 10 dkg sárgadinnye vegyesen.

Tízórai: 10 dkg görögdinnye.

Ebéd: 30 dkg görögdinnye.

Uzsonna: 10 dkg sárgadinnye.

Vacsora: 15 dkg görögdinnye.


3. nap


Reggeli: 20 dkg görögdinnye.

Tízórai: 10 dkg görögdinnye.

Ebéd: 25 dkg sárgadinnye.

Uzsonna: 10 dkg görögdinnye.

Vacsora: 15 dkg görögdinnye.

2014. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez aztán változatos :) lol.! csak vicc!!! Én is egy csomót kipróbáltam már és őrültebbnél őrültebbeket találtam, egyszer kétszer még böjtöltem is, de hidd el nem olyan hatásos, de a mozgás mindennek az ellenszere lehet, remélem sikerül a vágyott -8 kilogramm, drukkolok.!
2014. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mellékesen: a dinnyének 95%-a víz, tehát tulajdonképp majdnem egy böjt, egyik ismerősöm kipróbált egy olyan böjtöt, ahol csak vizet iszol napokig meg sós vizet is kellett innia. Csak úgy mondom, mert én is szeretem a dinnyét, nagyon finom, nem is rossz ötlet, lehet, hogy kipróbálom, de a végére annyira elegem lenne belőle, tudod mint amikor egy zene megtetszik és egyfolytában csak azt hallgatod, és a végén megutálod...... Én is így vagyok ezzel, de nagyon jónak tűnik, remélem sikerül, ne add fel, ha már egyszer olyan jó válaszadóid vannak. :)mint az előttem válaszoló előtti.
2014. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Néhány anyagcserét gyorsító kaja, stb.:

víz

grapefruit

gyömbér

erdei bogyós gyümölcsök

zöld tea

alma

csípős paprika

brokkoli

barack

zsírszegény joghurt

tengeri halak

turmixok (eper, ananász, mangó, stb.)

fahéj

kefir

paradicsom

avokádó


Minden nehezebb étkezés előtt egyél/igyál a fentiekből, elég egyből, és a problémád megoldódik. És ez tapasztalat. Én általában a paradicsomot, vizet, grapefruitot, zöld teát és gyümölcsöket (erdei bogyós, alma, barack) alkalmazom.

A csípőst viszont ne edd magában, mert csak magad kínzod vele.

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!