Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lesz baja 2-3 nap alatt a...

Lesz baja 2-3 nap alatt a sült virslinek és a tükörtojásnak?

Figyelt kérdés
Elmentek a szüleim 4 napra most egyedül vagyok de nem akarom minden hülyeséggel felhívni őket, szóval inkább itt kérdezem. Szóval sütök tükörtojást meg virslit, nekem jó az ebédre addig ameddig nincsenek. Csak nem tudom hogy mindig külön süssem meg ha eszek vagy most is megsüthetek többet és akkor berakom a hűtőbe. Akkor annak ott nem lesz baja 2-3 napig? És ugyanúgy finom lesz?
2014. júl. 21. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Tedd a hűtőbe! Mikróban is melegítheted, de szerintem jobb frissen sütve. Vsgy variálhatod, hogy néha megfőzöd őket, esetleg ha van zöldség otthon, akkor lecsót is csinálhatsz!
2014. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem lesz finom.

Ezek csak frissen jók.

Csináld meg mindig frissen, ha enni szeretnél.

2014. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A tojás és a virsli is elég romlékony.

Mindig süsd frissen!

2014. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Baja nem lesz, de azért frissen finomabb
2014. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Süsd frissen. A virslit meg főzd ne mikrózd. Azt is frissen. Sokkal jobb.
2014. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Külön jobb, tekintve, hogy 5 perc alatt megvan. Annyit már rá áldozhatsz az egészségedre
2014. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért is kell frissen sütni-főzni ezeket, mert a hidegben ki- és összeszáradnak, elvesztik étvágygerjesztő kinézetüket.
2014. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zincsenkó László ***** válasza:
51%
A virslit sülve fagyaszthatod zsugor fóliában,de a tojást minden képpen frissen kivéve ha főtt tojás! (-18C fok!!)
2014. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!