Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti milyen gyakran esztek...

Ti milyen gyakran esztek egzotikus gyümölcsöket és halat?

Figyelt kérdés

gondolok itt kiwi mangó ananász(nem konzerv) banán és hal

illetve milyen gyakran esztek gyömölcsöt és mit szoktatok enni?



2014. júl. 24. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Átlagosan hetente, de elég változó. Mondjuk a kiwit és a mangót én nem szeretem, de ananászt veszünk, ha szép, licsit is gyakran, a banán, narancs pedig szinte mindennapos.

Halat hetente-kéthetente eszünk, bár ez sok mindentől függ, van hogy heti 2-3-szor is, aztán meg hetekig nem.. :)

2014. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Banánt szinte soha, kiwit télen (ilyenkor nyáron annyi az idénygyümölcs, hogy nincs szükségem kiwire) ananászt csak konzervest veszek, mert rajtam kívül senki sem eszi meg, én is csak pizzára teszem.

Halat nem eszek, mert az édesvizit nem szeretem, másikat nem szabad.


Gyümölcsöt szinte minden nap eszem, 1-2 darabot nagyságtól függően. (súlyra mérem ki az adagomat) Idénygyümölcsöt szoktam.

2014. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halat hetente-kéthetente egyszer, gyümölcsöt minden nap, de az általad írtakból csak a kiwit esszük rendszeresen, meg nagyon ritkán 1-1 banánt.
2014. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


A mangóról nem tudok nyilatkozni, mert nem szeretem. Kiwit csak télen eszek és csak akkor, ha érett, kissé puha. A banánt imádom, de a magas cukortartalma miatt hetente egynél többször nem eszek belőle (régen kövér voltam:))

Alapvetően az idénygyümölcsöket vesszük főleg, a mangó kivételével jöhet bármi, imádjuk őket. Én rengeteg gyümölcsöt eszem, naponta háromszor legalább és ha étkezések közben megéhezek, akkor is gyümölcs után kezdek kotorászni. A mostani a kedvenc időszakom, mert egyszerre van görögdinnye, sárgadinnye, szilva és barack:)

A halakat nem igazán szeretem, csak néha eszem, ha más csinálja meg.

2014. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Halat hetente egyszer minimum, gyümölcsökből idénygyümölcsöket, amikor lehet, de minden nap.

Szerintem a banán, narancs, kivi nem is számít túl egzotikusnak ma már.

Jelen kedvencek a őszibarack, szilva, sajnos elmúlik lassan a meggy, de jön a finom nyári alma, körte, szőlő is lassan.

2014. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudom én régen nagyon szerettem a kiwit pl de mostanában annyira savanykásnak éreztem mindig bármikor vettem bár lehet az én ízlésem változott meg

Köszönöm a válaszokat


2-es hogy érted hogy a másikat nem szabad? Gondolom a tengeri halakra gondoltál, miért nem szabad?

2014. júl. 24. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem eszem halat, a kiwi, ananász banán pedig olcsók kifejezetten, nem tudom mi a különleges rajtuk. Nyáron mangót szoktam többször is enni. Mondjuk én minden gyümölcsöt szeretek, nekem mindegy hogy áfonya vagy lichi, azt veszek, amihez kedvem van épp, az ára meg annyira nem számít.
2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!