Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik az a tejfol marka/fajta...

Melyik az a tejfol marka/fajta amelyik folyekony?

Figyelt kérdés
Nagyon regota nem ettem tejfolt (evek ota), es most megkivantam es vettem, de megdobbenve lattam, hogy nem olyan mint regen, ez "kemeny" mint a kocsonya... es egyaltalan nem tetszik, mert nem igy emlekeztem ra. Lehet hogy rossz markat vettem? Azota mar tobb fajtabol is vettem de mindegyik kemeny es nem folyik ha ontom. Tudtok esetleg folyekony tejfolt ajanlani?

2014. júl. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


hátha ez segít választani

2014. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose láttam ilyet, de ha egy kanállal összekevered, akkor folyni fog.
2014. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az utóbbi a jó megoldás, szépen el kell keverni a betontejfölöket, és kedvedre való simává válnak.talán a kunsági tejföl, ami nem annyira stabil, hogy nem lehet önteni.

Amúgy ízlés dolga, mert sokan éppen ezeket a kanálon megálló , nem folyós tejfölöket szeretik.

Ez az állomány némi természetes stabszer hozzáadásával érhető el, ami már régóta elterjedt a tejiparban.

De mégegyszer mondom, teljesen simává folyóssá tehető, főleg egy kis kézi habverővel.

Én általában a vödröseket veszem, és amibe bele kell főzni, mindig habverővel kisimítom.

2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miota kismama vagyok éjjel-nappal tejfölt eszem,ezt kivánom.kiprobáltam szinte mindet.szerintem amit keresel a zott.
2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!