Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Harzer (Harzi) sajtot keresek....

Harzer (Harzi) sajtot keresek. Hol lehet itthon ilyet kapni?

Figyelt kérdés

Németországban rákattantam erre a sajttípusra, de itt Magyarországon nem találok sehol. Látott valaki már ilyet valahol itthon?


A quargel (kvargli) sajt kicsit hasonlít hozzá, régen szinte minden boltban láttam, de manapság az is mintha eltűnt volna a polcokról. Esetleg a kvargli beszerzésének helye is érdekelne, ha látott valaki. :)


Köszönöm előre is a segítséget!



#sajt #kvargli #harzer #harzi #büdös sajt
2014. júl. 28. 15:39
 1/1 kvargli-fan válasza:

Nem tudom, mekkora segítség, de Felvidéken (Szlovákiában) pl. a Billá-kban lehet kvarglit kapni. 4 pogácsa szeletes, és asszem kétféle változata van. Régebben cseh gyártmány volt, aztán osztrák, most nem tudom, épp mi a helyzet. Én évente 2x megyek, és akkor szoktam betankolni, mert 1-3 hónapig elállnak.


Ha van valahol (Pesten talán) szlovák vagy cseh áruk boltja, akkor ott talán még lehet kapni. Pestieknek amúgy sincs nagyon messze Párkány, ha Esztergomból átmennek; vagy Ipolyság a 2-es úton.

2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!