Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Napi sófogyasztásunkat...

A Napi sófogyasztásunkat megszabják. De ki követi őket?

Figyelt kérdés

[link]


Aki bólogató kutya, az meg követi is, amit mondanak.


Igen, uram, azt csinálom, amit ti mondtok. Ha azt mondják, kék pólóban és adidas márkában kell járni, abban járunk.



2014. aug. 7. 18:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon felkapták ezt az egészség dolgot. Nem is én aggódom az egészségemért, hanem az Unió, meg az állam.
2014. aug. 7. 18:56
 2/12 A kérdező kommentje:
Most láttam a tv-ben, még gramm-ra mérik a sót.
2014. aug. 7. 18:57
 3/12 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy bánnak az emberekkel, mint a zsidókkal. Buszmegállóban ne dohányozzál, ha igen, akkor ide álljál 5 méterre. Grammra mérik ki a sót az embereknek.
2014. aug. 7. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy aggódnak. nyilván emögött olyan pénzügyek vannak, amiket még csak nem is gondolnál. szted az összes "egészséges" étel-féle cirkusz a múltkor kinek volt jó vajon? na nem, nem az egészségesen élni akaró pógárnak, ennyire azért nem aggódnak értünk :D
2014. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Addig nem is aggódsz az egészségedért, amíg egészséges vagy (vagy annak hiszed magad), de majd ha kapsz egy szívinfarktust és megállapítják, hogy a túl sok sófogyasztástól volt, akkor majd talán utána máshogy fogod látni a dolgokat.
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sóra és a cukorra is szüksége van a szervezetnek.

Ezek az egészséges-nem egészséges dolgok, mind valakinek az érdekeit szolgálják. De nem az emberekét.

Sőt! Időnként ami ma egészséges, arról később kiderítik, hogy nem az, és viszont. Sajnos, sokan vannak, akik elhiszik ezeket a marhaságokat.

2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem az emberek egészségéért aggódnak, az biztos. A gazdagnak kell a pénz, a szegénynek nincs, de mégis veszik, el tőle.


Ha a gazdag behajtóknak 8 ft káruk van, már perrel fenyegetőznek.

2014. aug. 7. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szüksége van a szervezetnek sóra, de nem akármennyire, csak egy minimális mennyiségre. Pont tegnap néztem egy tévéműsort ami erről szólt. Ott mondták, hogy annyi nátrium természetes módon előfordul a zöldségekben, gyümölcsökben, amennyi a szervezetednek kell. Tehát ha egy csepp sót sem adsz az ételeidhez, akkor is eleget viszel be belőle a szervezetedben az alap élelmiszerek elfogyasztásával is! Úgyhogy ha te azt hiszed, hogy attól egészségesebb leszel, mert megsózod a kajádat, akkor nagy tévedésben vagy. Arra a plusz sóra már nincs is igazából szüksége a testednek.
2014. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te, őszintén, én már nem tudom mi az igazság ilyen "egészséges" szempontból... egyik helyen azt irják hogy a banán hizlal, a másikon meg hogy jót tesz az emésztőrendzsrenke, harmadik oldalon meg már az van hogy a csokitól lehet fogyni...

Meg még hasonló érdekességek.


Figyi, én azt eszek/iszok amit szeretek, jónak látok. Ha épp pizzát akarok enni, azt eszek. Még eddig semmi bajom nincs tőle, de ezek mellett napi mozgásom folton megvan. Élettel teli vagyok, makkegeészséges vagyok.


Nem hiszek az ilyen kimért dolgokban.

2014. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyira finom a főtt kukorica jól megsózva, nyami, nem mondanék le róla, még ha miatta 10 évvel kevesebb ideig élek, akkor sem. :)
2014. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!