Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha még nem járt le a krémtúró,...

Ha még nem járt le a krémtúró, mitől púposodik fel a doboz teteje?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a tejes doboz attól szokott feldagadni, hogy megromlik, de ezt nem értem, hogy még 1 hétig jó a krémtúró és már majd szét reped a teteje, nem is merem így felbontani. Mindenképp megromlott, vagy mástól is csinál ilyet?

2014. aug. 18. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos a krémtúró olyan hülye, hogy nem ismeri a rányomtatott szavatossági időt, és képes előbb megromlani, ha valahol hiba csúszik a tárolásba.
2014. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Felnyitod és máris kiderül, hogy jó-e. Nem kell túlbonyolítani :)
2014. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
A kefír is rendszeresen púpos és mégis jó és finom, mert gondolom termelődik valami ami nem fér el a vákum csomagolt helyen :-)
2014. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Mindenféle erjesztett tejterméknél a tárolás során gáz keletkezik, ami a tetöt felpúposítja. Ez nem jelenti azt, hogy romlott, hanem csak azt, hogy nincs agyontömve tartósítószerekkel.
2014. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja, nyugodtan elfogyaszthatod. A krémtúrókat nitrogéngázzal habosítják (mint régen a habpatronok a habszifonhoz )lehet, hogy egy kicsit többet nyomattak bele, mint amennyit a receptúra ír.
2014. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Na igen, ha a hűtőlánc valahol megszakad, szavidő ide vagy oda, megmurranhat, ha nincs kellően hűtve.
2014. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálkozom vele. Csak előtte tudni akartam, védőszemüveget és gázálarcot is vegyek-e a művelethez.:D
2014. aug. 18. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Szúrd ki előtte egy tűvel, komolyan.
2014. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sztem meleg hejen volt és megromlott
2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Óvatosan nyitottam ki, nem "robbant", viszont össze volt állva és büdös volt. Bosszantó, hogy így árulják. Tényleg meleg heLYen lehetett.
2014. szept. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!