Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol érdemes parmezánt venni?

Hol érdemes parmezánt venni?

Figyelt kérdés
Nem reszeltre gondolok, hanem eredeti, egész parmezán darabra. Hol érdemes venni?
2014. aug. 23. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mi hipermarketben veszünk Grana Padanot 5 ezerért. Még sosem csalódtunk benne. Sok más sajtban igen, abban nem :) Hja, azon az árszinten van, ahol nem esnének rá az emberek lelkesen, ha valami hamisítottat tennének ki... (Érdekes, Masdaamerben sem csalódtam még, pedig az elég olcsó, miközben roppant ízes.)
2014. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen mindegy hol veszed, a Parmiggiano Reggianot csak egy helyen gyártják, mindenhol ugyanazt kapod. Az eredeti parmezán a rajta található azonosító miatt felismerhető, amin pl. a gyártási hónap, év is fel van tüntetve.


[link]


Az első helyett említett Grana Padano egy remek utánzat, de NEM az igazi, ne írjunk hülyeségeket. Árban viszont kedvező, és az íze is közelít.

2014. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az lehet, hogy hivatalosan nem tartozik a parmezánok közé, azt mindig elfelejtem, mert teljesen jó, ízletes, alig kell belőle pár deka egy tepsi muffin elkészítéséhez... Én szegény vagyok, nekem az tökéletesen megfelel.

A Parmeggiano Reggiano kellemes, de ha nem akciózzák nagyon, elég drága és semmivel sem éreztem jobbnak, mint a Grana Padanót. Igaz, én nem vagyok sajtínyenc.

2014. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!