Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más országokban létezik...

Más országokban létezik olyan, hogy rántott hús?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy pl. az amerikaiaknál van csirkeszárny, ami bundában sült, de abban a formában (karaj, csirkemell stb.) ahogy mi csináljuk, létezik még valahol? Vagy ez egy speciálisan magyar találmány?
2014. aug. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a neve Wiener Schnitzel -bécsi szelet - nem is biztos, hogy miénk az elsőbbség.
2014. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Bécsi szelet, az elnevezés is utal az eredetére. Németül Wiener Schnitzel. Aztán ott a francia Escalope.
2014. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert gondolod, hogy Amerikaban csak rantott csirkeszarny van?Szerinted itt csak gyorsetkezdek vannak?
2014. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
japánban is van
2014. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
2014. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as: Nem azt írtam, hogy csak az van, hanem, hogy én csak arról tudok.


Köszi mindenkinek a választ!

2014. aug. 29. 20:56
 7/7 Betyár László válasza:
Van szinte mindenütt szerintem, és igen nem biztos hogy nálunk volt először, de hogy nálunk a legfinomabb az tuti.
2014. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!