Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi lehetett a kecskeméti...

Mi lehetett a kecskeméti sárgabarck lekvárban?

Figyelt kérdés
Ettem a lekvárt és lenyeltem valami szúrós dolgot, a következő falatnál megint egy, kivettem a számból és valami kemény szárféleség volt, olyan 1 cm darab, mint a ribizli szára. Olyan undorító volt, amikor a harmadik ilyennel találkoztam, hogy kidobtam az egész üveg lekvárt. Ez az egy lekvár voplt amit idáig megettem, mert igazi, jó , baracklekvár íze volt, de már nem veszek ilye sem többet, viszont nem találok jó lekvárt sehol, csak ilyen zselészerű anyagokat.

2014. szept. 18. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a teszt segíthet.(?!?)

LINK: [link]

2014. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az első és második helyezettet még nem láttam azokban a boltokban, ahol jártam, de majd keresem, a nagymama lekvárral az a bajom, hogy felbontás után 5 napon belül el kell fogyasztani. Ma vettem egy méregdrága xilittest, nekem savanyú volt és nemigen emlékeztetett az íze a baracklekvárra. Szinte minden kapható lekvár tiszta zselé, vagy túl édes, vagy túl savanyú és nincs olyan íze, mint amilyen gyümölcs rá van írva.
2014. szept. 18. 16:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze azt még mindig nem tudom, hogy ebben az adag lekvárban mi a fene volt az a sok szúrós szár, hiszen régóta csak ezt vettem és eddig nem volt ilyen.
2014. szept. 18. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
A xilites nekem is nagy csalódás volt, rémes íze van.
2014. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem lehet összehasonlítani a házival...
2014. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, de nem fogy annyi lekvár, hogy eltegyek, másrészt nem is lenne hová, mert nincs szellőző kamrám.
2014. szept. 22. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, a barack szára került bele, néhány szem éretlenebb volt és a gépi mosásnál nem vált le a szár a gyümölcsröl.


Emiatt semmi baja sincs, csak kellemetlen, ha az ember szájába kerül.


Máskor ilyen esetben melegítsd fel, amíg folyékony lesz, tésztaszürö szürd le és utána töltsd vissza az üvegbe.

2014. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kihajítottam a szemétbe és azóta nem veszem ezt a lekvárt. Sok volt benne, megundorodtam.
2014. dec. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!