Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pangasiushoz (cápaharcsa)...

Pangasiushoz (cápaharcsa) milyen fűszereket ajánlotok? Elég hozzá só, bors, citrom? Hagyma, fokhagyma nem kell mellé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ma vettem pont.Nem ettem még soha,de sokan dicsérik.Én szezámmagosan fogom kipanirozni.Egy részét.A többit még nem tudom.Egyedül Én eszem csak a családban úgy hogy nekem az itthoni mennyiség 5 étkezésre elég lesz.Úgy hogy jöhetnek az ötletek.
2011. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ma vettem először, vettem hozzá hal fűszerkeveréket, de nem nagyon ízlett a fűszerezés, ezért vettem mégegyet, és holnap máshogy csinálom majd, ehhez kellenek az ötletek.
2011. okt. 6. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

én csak simán rántom ki, a zsíros széleket levágom róla.

persze előtte besózom, szerintem semmi egyéb fűszer nem kell hozzá, mert nagyon ízletes a húsa.

én majonézes krumplival tálalom, amit előző nap megcsinálok cukros-ecetes vízbe, lilahagymával salátának, majd azt leszűrve másnap ízes, pikáns majonézbe keverem.

2011. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Használjatok hozzá ugyanolyan fűszereket amiket bármelyik fehér húsú halhoz szoktatok. Só, fehérbors, citrom, petrezselyem, esetleg egy kis citromfű.


Van itt néhány recept is, jó étvágyat mindenkinek:


[link]

2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb, finom is, és egészségesebb eljárás, citromleves, borsos vízben megpárolni 10-15 perc alatt.
2011. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg ez a világ legrosszabb körülmények között tenyésztett halfaja. Igen mostoha, szinte mocsári körülmények közt is megél, mindent megeszik, és ezt a tulajdonságát ki is használja a vietnami pangáziuszipar. A Mekong alsó folyása egyébként is a világ legszennyezettebb vizeinek egyike, de még a folyó vízéből táplált kis büdös pocsolyákban is tonnaszámra tenyésztenek cápaharcsát, mindenféle szerves hulladékon hízlalják, növekedési hormonokkal és antibiotikumokkal tömik. A szennyezett vízből és tápláléknak nevezett trutyiból aztán rengeteg dolog fölgyűlik a hal húsában is: nehézfémek, klórvegyületek, baktériumok, miegyebek...


Jó étvégyat hozzá!

2012. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást, Kedves Utolsó Válaszoló! Minden, amit a boltban kapunk, egy nagy rakás hulladék, a tej azt sem tudja, hogy mi az a tehén, a hús még állatot nemigen látott, de a válaszod számomra nem volt hasznos, tekintve, hogy nem a kérdésemre válaszoltál!

További jó okoskodást, remélem minden témakörben jelen vagy!

2012. jún. 5. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép riposzt volt, Gratulálok!!:))
2012. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!