Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Üdv. Tényleg magas kalóriatart...

Üdv. Tényleg magas kalóriatartalmú a fűszerpaprika? Maga a paprika tartalmaz ennyi energiát, vagy a hozzáadott anyagok? Egyáltalán nem tüntetik fel a csomagoláson.

Figyelt kérdés
Köszi!
2014. okt. 27. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A füszerpaprikában NINCSNEK hozzáadott anyagok.


2. 100 g füszerpaprika 315 kcal, 12 g fehérje, 57 g szénhidrát és 17 g zsír van benne.


De ennyit senki nem fogyaszt belöle, az egyevökanálnyi meg kb 8-10 g.

2014. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nah ez már beteges......
2014. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Uhh...
2014. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üdv kedves válaszolók! Ne értsetek félre, nem azért kérdeztem, mert sokat eszem belőle, hanem mert múlthéten a tesco áruházban vettem egy csomagot és életemben először láttam feltüntetve , ami elég meglepő volt. Azt, hogy nem adhatnak hozzá semmit , arról nem tudtam.
2014. okt. 27. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Az őrölt fűszerpaprikának magas az olajtartalma, attól a magas energiamutató.

Elvileg nem lehet benne semmi más összetevő, a tiszta paprikán kívül.

De vannak ízesített pl füstízű paprikák is.

Na meg mindenki emlékszik a paprikabotrányra, amikor téglaporral meg míniumporral és egyebekkel "dúsították".

hát ilyennel ne legyen szerencsénk találkozni :)

2014. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!