Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Érdemes ajándékba adni ezt a...

Érdemes ajándékba adni ezt a fajta csokit?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak imádja a rizses csokit. Nemrég kaptam tőle valami szépet, és egy csomag rizses csoki az ajándékom egy része lenne. Mindenhol kerestem rizses Milkát, de sehol sem találtam, úgyhogy végül a Nipponnál maradtam. Még soha életemben nem ettem ilyet. Utánaolvastam kicsit neten, de megoszlanak a vélemények.

Nektek mennyire ízlik? Mi a véleményetek róla?



2014. okt. 29. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
(Upsz az elején kicsit elírtam a dolgokat, azlrt remélem érthető)
2014. okt. 29. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy akinek veszed mennyire szereti az újdonságokat, ha nagy Milka barát, szerintem keresgélj még egy kicsit, sok kis kínai üzlet van ahol lehet kapni mindenféle ízesítésű Milka Csokit. Ha nincs akkor biztos örülni fog a Nipponnak is.
2014. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

megoszlanak a vélemények

igen ez igy van, még a lépesmézen is

Nem mindannyian szeretjük ugyan azt.

2014. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én nagy rizsescsoki-rajongó voltam egykor, a Milkát nagyon szerettem, de a Nippont nem, szerintem sokkal rosszabb a csokirész. Hogy a barátod hogyan áll hozzá, azt nem tudhatom.
2014. okt. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eh köszönöm szépen azért.
2014. okt. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!