Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vanília kivonatot (esszenciát)...

Vanília kivonatot (esszenciát) melyik nagyobb áruházban vettetek már, és hol keressem? Rumaromák, pudingok felé, mert Tesco-ban ott nem találtam?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly az Auchan-ban kaptam. Igen, az aromák, pudingok, sütési "ketyeréknél" keresgesd...legalábbis tavaly én ott találtam rá...

2014. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elsőtől kérdezném, hogy mennyiért vetted?

(én is régóta keresek ugyanis, de még sehol se találtam, így jobb híján magamnak kellett csinálnom)

2014. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nincs auchan
2014. nov. 12. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok...sajnos már nem emlékszem, de biztos nem volt horror összeg, mert azt megjegyeztem volna :)!

2014. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aroma szerintem mindenhol van, max nehéz megtalálni. Múltkor pl az Auchanban nem sikerült gyufát találnom, pedig még segítséget is kértem. Most egy pár hete találkoztam esszenciával is (legalábbis a felirat ez volt), az kis tasakos, Oetker, azt konkrétan a Sparban és a CBA Primaban láttam, ugyanott ahol az aromákat. Sütés-főzés kellékei, sütőpor, vaníliáscukor környékén.
2014. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na megtaláltam, így néz ki [link] két ilyen kis zacsi van egyben és kb 200 Ft.


[link]

2014. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem aromát keresek, hanem kivonatot.
2014. nov. 12. 17:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Ami egy barna lötty.
2014. nov. 12. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Uppsz, valamiért meg voltam győződve róla hogy ez az, talán mert szerepel a zacsin a kivonat szó. Akkor Culinaris, igaz az nem nagyobb áruház, de ott biztosan van.
2014. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?


[link]

2014. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!