Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol a legolcsobb a milka...

Hol a legolcsobb a milka csokolade?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szlovakiabaol irok. Edesseg kiskereskedest szeretnek nalunk nyitni es szuksegem lenne nagy mennyisegbe milka csokira a leheto legjobb aron.Gyorben az arkadban 220 ftert arulja egy kereskedo a 100 grammos milkat, tehat ettol olcsobb aron szetetnek hozzajutni. Aki esetleg tudna olyan diszkontot vagy nagykert ahol olcsobban vehetnek milka csokit, kerem segitsen. Koszonom szepen

2014. nov. 23. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Romániában vannak olyan kis kereskedők, akiknek "teherautóról leesett" készleteik vannak. Ők lehet, hogy olcsóbban adják valamivel.
2014. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagykereskedésből kell venni.
2014. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem talaltam olyan nagykert ahol hozzajutnek olcson,ill olyan olcson hogy 220ert tudjam arulni haszonnal...nagykrtben is min 230 ft.
2014. nov. 23. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó áron van az a 220ft. Most ott is emelkedett az ár, eddig ők is 200ft-ért árulták. A Baross híd lába alatt a kis üzletekben, ott is lehet kapni 200ft-ért, ha talán az nem emelkedett már 220ft-ra. Az üzlet tetején egy felfújható lila Milka boci van, este, éjjel pedig világít. A Győr Plázában is van Milka csoki sziget és ott is 200ft a táblás Milka csoki, talán még ott sem árulják 220ft-ért.
2014. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aluljáróban meg ilyen nagyobbfajta kínai diszkontokban. múltkor ázsia centerben 200 forintért láttam, ettől olcsóbban nem nagyon találsz már..
2014. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az tenyleg jo ar viszont nekem olyan jo beszerzesi aron kell hogy ha teszek ra hasznot, akkoris jo aron legyen.
2014. nov. 24. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez esetben szerintem csak a 'leesett a teherautóról' féle dolog jöhet számításba..
2014. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyel tolem. épp most eset le pár ládácskával...
2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!