Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szeretitek a csirkecsontok...

Ti szeretitek a csirkecsontok vegen levo porcot?

Figyelt kérdés
Sokan szeretik, mert allitolag jol ropog. Hat en nemtudom, most ettem ket BBQ-s csirkecombot, de valahogy automatikusan a csontokkoze raktam a porcokat,vhogy bizarr nekem es kesz. Bar hozza teszem nem vagyok egy nagy husimado ferfi. Valaszaitokban a nemeteket feltuntetnetek. Thx.

2014. dec. 10. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és úgy érzem ösztönösen szeretem, mert például a benne lévő anyagra szüksége lehet a szervezetemnek. Nem akarok emlékezetből hülyeséget írni, de azt hiszem azt olvastam hogy tartalmaz hyaluronsavat is, ami vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. Vagyis úgy érzem (ez csak megérzés volt gyerekkoromban is), hogy a jótékony anyagai beépülnek a saját szervezetembe, talán jótékonyak lehetnek az ízületekre és a fogakra.
2014. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2014. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. 37/N
2014. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se szeretem! 26/N.
2014. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. 39/n

Én is olvastam, hogy jótékony hatása van. Bár nem ezért szeretem:), erről csak nemrég olvastam. Úgy emlékszem, a cikkben porckopásos emberekkel etettek porrá tört porcot, egész jó eredménnyel.

2014. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a porckopásos cikket én is olvastam valahol.A combokon lévő porcot nem szeretem,de ami a csirkemellcsonton van,azt nagyon.

30n

2014. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem, de semmi közöd hozzá, hogy milyen nemű vagyok és hány éves !!4

Folyamatosan ezt kéred, már felháborító ez a mániád, valami betegséged van ??

2014. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!