Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más sem érti hogy miért van...

Más sem érti hogy miért van úgy mindenki oda-vissza a nutellától? Annyira azért nem finom.

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szeretem.
2014. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem finom, másnak meg igen. Ezt hívják úgy, hogy eltérő ízlés. Nem csak kajára igaz, úgy általában mindenre, szóval fel kell dolgoznod.
2014. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sógorom mindent képes megtenni egy üveg nutelláért. Én is szeretem, de annyira nem vagyok oda érte. Néha napján ha úgy adódik rákenem kenyérre, vagy sütibe bele sütöm, vagy csak simán üresen kanállal eszem. Rettentően hizlal én alapból túlsúlyos ember vagyok, fogyózom, sikeresen megváltoztam, de ennek ellenére még mindig odafigyelek.
2014. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kérdésemet a facebook likeolós oldalakon felbuzdulva írtam ki, ahol ha valami nutellával kapcsolatos dolog van, mindenki majd elélvez. Nagyobb a marketingje, mint az értéke.
2014. dec. 24. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Kajak kiírtál egy ilyen kérdést egy internetes oldalra, ráadásul karácsony estéjén? :D nagyon unatkozhatsz, ha ilyen kérdések merülnek fel benned, és itt meg kell osztanod
2014. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem, egy fillért nem adnék ki érte. Ízlések és pofonok...
2014. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
"Mert most ez a divat, meg a félszem."
2014. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, h Magyarorszagon miota lehet kapni, de Szerbiaban csak egy sima, atlagos arucikk, amit 1000 mas neven is lehet, meg lehetett kapni, de en is azt mettem eszre, h a magyarok nagyon oda vannak erte...majdnem mint regebben az adidas cipoert...de olyat akkor magyarorszagon nem lehetett venni ahogy en tudom.
2014. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4: A Nutella egy mogyorókrém-márka, de általánosságban a csokoládés mogyorókrémet értik alatta. A csokiért is a legtöbben odavannak. :)
2014. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De megkívántam a nutellás kenyeret :D
2014. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!