Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztott kész étel ( pl....

Szaszuss kérdése:

Fagyasztott kész étel ( pl. :sajtal töltött pulyka medál) meddig ál el felbontás után a fagyasztóban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig. Nekem a fagyasztóm aljában volt egy megkezdett csomag még tavaly nyárról, mert én ha ilyeneket veszek amiből tudom hogy az egészet úgysem fogom felhasználni mindig ráírom a dátumot hogy mikor vettem és volt hogy az becsúszott a fagyasztóm aljára én meg azóta kb el is felejtettem már hogy van. Most a hétvégén amikor kitakarítottam a hűtőt akkor bukkantam rá, és mivel hétfőn alapból gyors kaját akartunk csinálni idő hiány miatt így felhasználtam azokat és semmi bajuk nem volt.
2015. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felbontás nem akadályozza a további eltarthatóságát, vagyis akár egy évig is eláll. Az más kérdés, hogy be kell zacskózni, mert átveheti más élelmiszernek a szagát, vagy egyszerűen fagyasztószaga lesz.
2015. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!