Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez milyen zöldség lehetett?...

Ez milyen zöldség lehetett? Még sosem láttam ilyent.

Figyelt kérdés

Németországban láttam egy áruházban:

Felépítésében olyan, mint a brokkoli, zöld színű, de az ehető része, felülete úgy néz ki mint a tengeri csillagnak, de kissé spirál alakban felfelé csúcsosodik, ragyás. :-)


2015. jan. 23. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pagodakarfiol szerintem.
2015. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csatlakozom...szerintem is

LINK: [link]

2015. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg ez volt. Nem nyugszom míg be nem szerzek egyet. :-) Ti ettetek már ilyent? Valóban karfiolhoz hasonló az íze?
2015. jan. 23. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó az íze, valahol a karfiol és a brokkoli közöttinek mondanám. nem olyan intenzív illatú, ízű, mint a karfiol.

Multiknál néha szokott lenni.

2015. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Piacokon, zöldségesnél is szokott lenni. Illetve áruházakban a fagyasztópultban a prémium vegyes zöldségekben szokott lenni.
2015. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek megy a zöld kéz. :-)

Eddig nem kerestem, de utána nézek.

2015. jan. 23. 13:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és azért is hála Nektek, hogy ilyen hamar rájöttetek miről próbálok írni, mert most ahogy újra ránézek, nem volt igazán pontos a "személyleírás". :-D
2015. jan. 23. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!