Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet kapni valahol zsíros túrót?

Lehet kapni valahol zsíros túrót?

Figyelt kérdés
...vagy mindenütt cska ez a fűrészporszerű túró kapható?

2015. febr. 7. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
-mi teszünk bele tejfölt meg vajat és isteni lesz
2015. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Piacon kaphatsz a tejárusoktól. A bolti túrókba hiába teszel tejfölt, nem ér semmit. A bolti tejföl sem igazi tejföl, csak feljavított aludttej. A főzőtejszín állaga felel meg a valódi tejfölnek.

Mi házi tejfölt, túrót veszünk, és adagokban lefagyasztjuk. Kiengedve tökéletes.,

2015. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit túlzol kérdező! Sarkítasz.

Én nem tudok boltot, ahol nem lehetne kapni zsírosabb túrót is 25-30%osat. Még az éjjel-nappaliban is van.

2015. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ne mondd, hol látsz te zsíros túrót? Mindenütt csak félzsíros van, némelyik olyan, mint a korpa.
2015. febr. 7. 14:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem zsírosabb túrót keresek, hanem zsíros túrót és az nagy különbség, mert a zsírosban a szárazanyag zsírtartalma 45–60% között legyen, a zsírdúsban pedig efölött, a 25-30 % az nem zsíros túró, hanem félzsíros.
2015. febr. 7. 14:30
 6/9 A kérdező kommentje:

2/5


A piaci árusoknál kapható 50-60 %-os is? És megbízható onnan venni?

2015. febr. 7. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk a piacon kapható, és évek óta ott veszem. Megbízható, mert szigorúan ellenőrzik őket.

A bolti félzsíros túró állaga olyan, mint a grízé, és nem lehet simára keverni.

2015. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Még annyit: Éppen tegnap főztem túróscsuszát a piacon vett túróból. Nem kellett hozzá tejfölt tenni, és tökéletesen sima lett a tésztán.
2015. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem akkor majd a piacon, mert a bolti félzsíros valóban nagyon vacak, még villával sem tudtam szétnyomkodni.
2015. febr. 8. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!