Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van most a burger kingben az...

Van most a burger kingben az a mustár kapitány, evett már valaki, érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

A jalapeno paprika ami benne van egyébként csípős, mert annyira nem rajongok a csípős ételekért.

A sonka ezredest kipróbáltam, nem rossz de ezt a streak house szószért nem rajongok annyira, a tócsni, pedig nem tócsni.

A fő dolog amiért megkérdezem az, hogy a menü 2000 ft, (kerekítve) amit picit sokallok.



2015. márc. 1. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én ettem, és őszintén szólva nem egy akkora durranás. ennyi pénzből egy w35-ben olyat eszel, amit több napig emlegetsz.
2015. márc. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem ettem Mustár kapitányos burgert, de ki akarom próbálni!

Általában a Burger Kingben ezeket az új hamburgereket érdemes kipróbálni, mert finomak szoktak lenni.

Ettem már Sonka ezredes burgert, finom volt. Bár én szeretem a hamburgereikben a sajtot úgy, hogy én azt hiányoltam belőle.

Én sem szeretem a csípőset. A jalapeno kicsit csípős csak, még éppen, hogy elviselhetően annak aki nem szereti a csípőset. De kiveheted a szendvicsből és úgy is eheted.

Nekem a tócsni is nagyon ízlett! Finom volt!

2015. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a tócsnival az volt a baj, hogy tejfölt adtak és nem foghagymás tejfölt, azzal jó a tócsni :D

meggyalázták ezt a nemes ételt (persze ez csak tréfa).

2015. márc. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!