Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit kéne ennem és mit ne hogy...

Mit kéne ennem és mit ne hogy hízzak kicsit?

Figyelt kérdés
50 kiló vagyok és hát kicsit sovány, nagyon szeretnék hízni de eddig még semmit se tudtam, mit tudtok ajánlani amitől híznak legalább egy kicsit?
2015. márc. 8. 08:40
 1/4 anonim válasza:

Én kukoricát tartalmazó tömegnövelőtől szedtem fel pár kilót, kanadában, usaban gyártják

pl: Mutant mass

2015. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden szénhidrátban dúskáló kaja hízlal
2015. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy kombináld össze a zsírt a szénhidráttal, ketten egyszerre tudnak csak igazán hizlalni.

Azt is kéne tudnunk, hogy mit szeretsz.

Amúgy hogy példát mondjak, a pékáruk a leghizlalóbak, még konkrétabban a zsíros fajták (leveles tészták például). Mivel ezek etetik is magukat.

De nem biztatnálak arra, hogy csak mert hízni akarsz, kezdj el szemétkaját enni. Inkább járj el úszni, attól jól megéhezel, és az izomtömeged is nőni fog.

2015. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy kiegészítve:

zsír és szénhidrát kombó miatt tudnak jól hizlalni például a zsíros szósszal tálalt tésztaételek is, pl. a különféle sajtmártásos, tejszínes, szalonnás tészták.

Ilyeneket otthon is tudsz főzni magadnak, pl. carbonara spagettit vagy juhtúrós sztrapacskát :)

2015. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!