Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Túlzásba vittem? Hogy hízzak...

Túlzásba vittem? Hogy hízzak kicsit vissza?

Figyelt kérdés

168 centi vagyok, 22 éves. 18 éves korom óta foglalkoztat a súlyom, 86 kiló voltam. Ez most lement 53-ra, és őszintén szólva nem tetszik. Paleozom ételallergiák miatt.

Igazából az döbbentett meg, hogy órát akartak nekem venni a szüleim diploma-ajándéknak (vagy hogy mondják), és mikor megmértem a csuklóm, csak 13 centi vastag. :S Pedig nem diétázom őrülten, a paleon belül eszem mindent rendesen, nem is sportolok, a kutyámmal járok edzésekre de ezen kívül semmi komoly.

Hogy tudnék paleoval visszaszedni 3-4 kilót? Nem szeretnék megint elhízni... Homokóra alkatom van.


2014. jún. 7. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt egy kis fogalom zavar van. Te csak kilóban gondolkodsz nem pedig zsírban és izomban. Ha visszahízol zsír fog lerakódni ami soha nem jelent pozitív változást, ezt hidd el. Még +1 kiló zsír is szarul fog állni. Azért nem tetszik ahogy kinézel mert nincs rajtad izom. Az izom adja a test formáját. A feszes combot, kerek segget stb, zsírral nem lehet helyettesíteni. Plusz zsírtól csak úgy fogsz kinézni mint egy teleszart búvárruha.


Tehát zsírosodni akarsz vagy izmosodni?

2014. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem ez nem túl kevés, bár ugye ehhez kép is kéne, így látatlanban nehéz..másrészt a 13 cm-s csukló nem biztos, h azért vékony, mert túl sovány vagy. Nekem is 13 cm-s és teljesen átlagos alakom van.
2014. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is 13cm-es, magasságom szintén 168cm, a súlyom viszont több, talán 58kg lehet.
2014. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez még nem a para kategória. Több zsír, több fehérje egyébként a megoldás. Ettől rád jöhet az a 4-8 kiló izom, ami hiányzik rád, hogy ideális legyen a testsúlyod. Ugye paleotól azért elég nehéz zsírosodni., úgyhogy csak bátran. Persze a gyümölccsel óvatosan.
2014. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Julie S ***** válasza:

Nem ertem a problemad. A csuklod nem azert vekony, mert tul sovany vagy. Ilyen a csuklod, ezt kell szeretni. Ha zsirparna lenne korulotte, az mitol lenne jobb? :)


En 173 cm, 55 kg vagyok es 15 cm a csuklom. Vekony nekem is, de ha 60 kg lennek, az sem valtoztatna rajta kulonosebben.


Es igazabol tovabbra sem ertem ezt a kg-okhoz valo hozzaallast. Ha egeszseges vagy es olyan eteleket eszel normal mennyisegben (jol laksz es nem ehezel), amik nem betegitenek meg, akkor ugy jo a sulyod, ahogy van.

2014. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MIÉRT AKARSZ HÍZNI, 168/53 kiló az tök szuper!!!!

Inkább örülj, hogy lefogytad azt a 86 kilót...biztos még szokatlan neked az új tested :-)...szeresd meg.

2014. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

sportolni kellene,lehetőleg izomtömeg növelőt.súlyzózás,bodybuilding.

persze ha ha kimondottan hízni akarsz,akkor zsír,szénhidrát minden mennyiségben!

és akkor tényleg egy löttyedt,idomtalan hájpacni leszel aki ugyanolyan gyenge mint volt és már az állóképessége is nulla lett.

izomra van szükséged hidd el,a csinos nőkön,férfiakon is mind izom van és rendszeresen járnak edzőterembe.

"híznod" kell,hisz írtad hogy nem tetszel magadnak.

13-as csukló az tényleg nagyon kevés,szinte madárcsont.

2014. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A csukló mérete semmit sem mond. Nekem 3 éve 70 kilósan ugyanannyi volt mint most 90 kilósan. + év kemény edzés se változtatott a méretén pár kiló hízás miért tenné?
2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*3 év
2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nem tudom 8-as,az edzéstől nem erősödik a csukló?


csak azzal ragadod meg a súlyzót,vagy nem tudom micsodát,meg azért egy komolyabb súlynál tartani is kell rendesen, nem árt ha van alkar.

edzeni kell kedves kérdező,gondolom nem zsírt akarsz magadra szedni!?


nekem 20cm,de lehetne vastagabb.

a súlyzózástól erősödik a kar,alkar mégha nem is kimondottan karra erősitel,legalábbis szerintem.

2014. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!