Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kínai éttermekben kapható...

A kínai éttermekben kapható pirított tészta tartalmaz tojást?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Tartalmazhat, van tojásos meg tojás nelküli tészta is
2015. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Van ahol tesznek bele és van ahol nem!
2015. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyat is tapasztaltam, hogy pirított rizstészta volt kiírva, de mikor kérdeztem, hogy biztos-e, mert gluténérzékeny a gyerekem, akkor megnézte a tészta zacskóján lévő feliratot és kiderült, hogy búzából van (nem rizsből)...
2015. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

A rizstészta vékonyabb mint a búzából készült tészta.

Fehéres színe van. A szójaszósz miatt is világosabb a színe, nem olyan sötét mint a rendes pirított tésztás.

Cérnametélt vékonyságú is lehet. Annak üvegtészta a neve, az is rizslisztből van.

Általában kétféle pirított tészta van a pulton és fel lehet őket ismerni a vevő szemével is.

Szóval látható a különbség.

2015. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a risztésztára gondolok, hanem arra, hogy a rendes "spagetti" tészta tojásos vagy durum-e náluk.
2015. márc. 12. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Durumtésztát nem használnak, mert arrafelé nem él meg a durumbúza.


De ettöl függetlenül van tojással és tojás nélkül gyúrt tésztájuk, mindkettöt használják.


Az egyetlen, amit tehetsz, hoyg mégkérdezed, de garancia nincs rá, hogy tényleg tudják is.


Az egyik elözö válaszhoz meg csak annyit füznék hozzá, hhogy az üvegtészta nem rizslisztböl készül, hanem mungóbablisztet használnak hozzá

2015. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező én a 3-as válaszolónak írtam a rizstésztát. :)
2015. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Az itteni kínai éttermek a legolcsóbb tésztákat veszik meg, tehát szerintem nincs bennük tojás
2015. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha vega vagy, megsúgom, hogy kb minden ételükben ott az állati eredetű ételízesítő.


Tojást meg étterme válogatja.

2020. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!