Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehetseges az hogy egyek egy...

Lehetseges az hogy egyek egy jo toltott kaposztat itt, anelkul hogy haza kelljen mennem?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom kinai etteremben,de számomra nagyon rossz az etel.Mlyen uton-modon lehetseges,hogy anyos kuldjon valami jo magyar kajat?Vagy barki kuldhet szivesen kostolom a finom magyar eteleket.Hajra Magyarorszag!

2015. ápr. 20. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor valaki Oszkárral küldött kaját. Nem utazott, csak az ételt küldte el. :) (te nem tudsz készíteni?:)
2015. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az etteremben van a szallas es egy heten 1 nap van szabad,amugy meg napi 12-14 ora,egyebkent meg bekulcsolnak minket ide es nem mehetunk ki.Szoval sajnos nem tehetem meg hogy itt keszitsem el :/
2015. ápr. 20. 20:26
 3/9 gömbicica ***** válasza:
68%

nem tudom mennyi fizetést kéne adjanak, hogy ezt csináljam(

még hogy engem valaki bezárjon? pfuuu( kinait ugyan megeszem időnként, de hogy rendszeresen? :-(

bocsi, hogy nem jutottál velem sokra(

2015. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bezárásról beszélsz hármas?
2015. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gömbicica ***** válasza:
90%

"egyebkent meg bekulcsolnak minket ide es nem mehetunk ki."


nekem ez bezárást jelent(

2015. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos igen ezt jelenti,bezárnak mint egy börtönbe.Szabadnapon azt lehet csinálni amit akarsz este 23 oraig,de akkor meg nem akar az ember kimenni,mert örül a sok munka után hogy feküdhet.Sajnos ez van,otthon nem lehet megélni...

u.i.:Ne egyetek kinait! (jo tanacskent)

2015. ápr. 20. 21:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Na?!Valaki tudja mennyibe kerülne nekem otthonrol valami kajat kuldetni,mert ugy erzem mar megerne nekem valamennyit,csak ne ezt kelljen ennem.
2015. ápr. 20. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Gyere haza. Nem igaz, hogy embertelenül kell élni. Jön a nyár - temérdek enni akaró turista - helyezkedj el itthon.
2015. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Németországban is lehet jobb munkahelyet találni. A kínaiak a legnagyobb gané kizsákmányolók mindenhol...

Ha meg főzni akarsz magadnak a szabadnapodon is meg tudod oldani azért.Káposzta van savanyított is, darálthús van, rizs van,hagyma van, tojás van,tehát csak rajtad múlik. A tejföl sem ismeretlen odakint.Lehetetlen nincs, csak tehetetlen- tartja a magyar közmondás :)

Szóval uccu neki főzz magadnak, és ha nem megy keress más- kevésbé kizsákmányoló-munkáltatót.

2015. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!