Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi történik, ha romlott...

Mi történik, ha romlott csokit eszek?

Figyelt kérdés

Ez a merci elvileg tavaly áprilisban lejárt, viszont én benyomtam belőle egy darabot. (Nem nagy valami adag, tudom.) Még csak nem is volt pókháló ízű, tök jól elmajszoltam. Most mi lesz? :D

És mi lenne, ha a többit is megenném? Nem tűnnek rossznak, és nincs más csoki itthon. xD



2015. máj. 3. 16:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Jajj tavaly mikulaskor en is megettem a tesom lejart nyuszijat:D nem lett semmi bajom pedig mar az is lejart volt rendesen:D
2015. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy romlott ? Csokoládénál legfeljebb avasodás léphet fel, amikor az íze és a szaga is megváltozik. Akkor nyilván nem eszed meg. Esetleg kikelnek benne az ételmoly kukacai, attól sem leszel beteg. Szóval hogyan romlik meg ?
2015. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az avasodásra értettem, hogy pókháló ízű. :D Ételmoly kukacok? ;-; Azoknak... mennyi idő kell? Ugye láttam volna a csokin, ha ilyen téren gáz van vele és vannak benne... peték vagy valami? T-T
2015. máj. 3. 18:29
 4/5 anonim válasza:
100%
mi a barátnőmmel hulyeségből megettünk egy 2 ève lejárt mikuláscsokit ( 2013at írt rajta). Nem lett tőle semmi bajunk :))
2015. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összeset megetetted, akkor sem lesz semmi bajod. Áprilisi lejárat a forgalomba hozhatóság napja, de nem a minőségromlásé. Ahhoz sokkal több idő kellene.
2015. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!