Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 1984-ből származó marcipánfigu...

1984-ből származó marcipánfigurát mennyire biztonságos megenni?

Figyelt kérdés
Van egy Vuk figurám, amit a hatodik szülinapomon eltettem 1984-ben. A kislányom most mindenáron szeretné megenni. Felelős anyukaként nem tudom, hogy döntsek.

2015. máj. 29. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Áh, azt már nem kéne megenni.
2015. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, ha ennyit kibírt, én megtartanám függetlenül attól, hogy ehető-e.
2015. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Harminc évig megőrizted és képes lennél odaadni a lányodnak? A ballagási pogácsádat nem akarja megenni? Egyszerűen mondj neki nemet - azt is kell. Amúgy sem hiszem hogy túl jó állapotban lenne.
2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, csak egy kutyám, de neki sem adnám oda, mert félteném, hogy baja lesz, kihányja. Felelős anyukaként nem is lenne szabad még megfontolnod sem a kérdést. Az a marcipán már kemény, íztelen, ehetetlen, és valószínűleg "visszaköszönne".
2015. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, én biztos nem kóstolnám meg, de a gyerek úgyis annyi koszt magába szippant...
2015. máj. 29. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Nincs annak semmi baja! Tömény cukor, nem tud megromlani! Én megenném!

Kislányodnak is nyugodtan oda adhatod, egyedül csak annyi vele a probléma, hogy már megszáradt és nagyon kemény lesz.

Úgy, hogy ilyen hányás, hasmenés, stb, nem lesz belőle.

Nálam egy marcipán figura kb úgy 10-15-másodpercet él meg, aztán nincs többé.

Nagyon szeretem! :)

2015. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi év után már biztos kő kemény, még a végén beletörik a foga :D

Baja nem nagyon lehet, de az tuti hogy már kövület.

Amúgy igaza van a fentinek, ha már ennyi évig őrizted, szerintem ne add neki oda. Inkább vegyél frisset.

2015. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!