Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » En vagyok az egyetlen ember a...

En vagyok az egyetlen ember a vilagon aki nem szereti a szarnyas husokat? De miert nem szeretem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem te vagy az egyetlen:D

Azt nem tudhatja rajtad kívül senki,hogy miért nem szereted..de talán azért,mert túl szárazak neked nem?

2015. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érthetö egészen, hogy mit nem szeretsz, mert a szárnyasba beletartozik a csirke, pulyka, kacsa, liba - és ezekböl is nemcsak a melle - szóval igen nagy eltérések vannak köztük ízben is, állagban is, meg van köztük kimondottan száraztól igen szaftosig minden, ezért nem igen tudom elképzelni, hogy ezek mind egyformán nem ízlenek neked.

Sokkal valószínübb, hogy a "szárnyas" kimerül nálad a csirke/pulykamellben, és ezeket nem feltétlen tudja a legtöbb ember úgy elkészíteni, hogy ne legyen fújtósan száraz, fürészporszerü.

Megfelelö recepttel viszont ezekböl is lehet igen finomakat fözni.


De ettöl függetlenül ismerek olyan embert, akinem leginkább a disznó, illetve másikat, akinek inkább a marha a kedvence, a többit nem szivesen eszi.

2015. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán igen. Nálunk csirkepaprikás volt (combból) a hétvégén galuskával... Mindenki szerette.


Vagy esetleg még nem ettél jól elkészített szárnyast...

2015. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 09:56-os: a férjem szerint a csirkepaprikás nem jó, meg lehet enni, de nem szereti. Teljesen mindegy neki, hogy házi csirke, jól elkészítve - neki maga a hús nem ízlik.


Szóval az azért nem úgy van, hogy ha te - meg sok más is - szereti, akkor az mindenkinek tetszeni fog.

2015. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnám, hogy te lennél az egyeteln, nincs abban semmi fura, hogy nem szereted, senki sem szeret minden ételt, én pl a disznóhúst nem szeretem, még a szagától is írtózom.
2015. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!