Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek az olaj meg tud...

Szerintetek az olaj meg tud romlani?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta, hogy jót tesz a bőrnek ha főzéshez használt olajjal keni be magát.Ő már kipróbálta és ténleg szebb a bőre. Pár hónapja vettem olajat és most bontottam ki,de olyan fura az állaga túl sűrű szerintem és nem sárga a színe hanem barna. Szerintetek jó még ?
2015. jún. 10. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg tud romlani!
2015. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középiskolás tanmanyag: meg tud. Az olajok avasodnak.


Ám pár hónap alatt nem szabadna neki. Nem keverted össze a használt olajas flakonnal a friss olajast?


Megjegyzem a használt olajjal lehet ám még 1-2-szer főzni. Mondjuk passz mit csinál úgy a bőröddel.

2015. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal az olajjal nem kenném be magam,ami főzéshez kell.Inkább olívaolajat kenj a bőrödre.
2015. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
A kókuszolaj jó a bőrre is, én néha azt használok, de főleg sheavajat a száraz bőrömre.
2015. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik olajból kevés, bemasszírozva jó a száraz bőrnek, de természetesen makulátlan tiszta.

A romlott olaj avas, jellegzetes dohos-kesernyés szaga van.

A tiednek nem tudom mi baja lehet, ne kend a bőrödre.

2015. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!