Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy küldjem el a lengyel...

Hogy küldjem el a lengyel jégkrémet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis fagyasztott jégkrémet (nem vicc, tényleg, csak mert Lengyelországból hoztam) elküldeni távoli ismerőseimnek. Én Debrecen mellett, ők pedig Sopronban laknak. Hát igen, elég nagy a távolság, de mindenképpen el szeretném vitetni. A kérdésem az, hogy postán hülyeség lenne? Mert megolvad, meg minden +másnak is küldenék. De muszáj lenne! Mit csináljak? Futárt fogadjak fel? De az egy csomó pénz, úgyhogy... Én pedig nem tudom elvinni, mert állandóan dolgozok és Sopron innen 4 órára van.

2015. júl. 21. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhh, hát ez már a megoldhatatlan kategória. Ugyanis ez csak és kizárólag fagyasztós hűtőkocsival megoldható.

Hogyan hoztad el, hogy nem olvadt meg?

2015. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen kis hűtőszatyorba, de akkor is marhára megolvadt...
2015. júl. 21. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, már ne haragudj, de én azt az egyszer megolvadt, majd újrafagyasztott jégkrémet már nem küldeném el.... Annak már annyi, valószínűleg tiszta jeges az egész, nem beszélve a szalmonelláról...
2015. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem olvadt meg, csak a mintája amit hazahoztunk. Amit pedig elküldünk, az teljesen ép és nagyon jó, mert azt a kocsi fagyasztójába tettük. Csak arra voltunk kiváncsiak, hogy a hűtőszatyorban meddig bírja a mi jégkrémünk és nem bírta.
2015. júl. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!