Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen élelmiszerek, ételek...

Milyen élelmiszerek, ételek valók a leginkább a következő célra?

Figyelt kérdés
Tehát olyasmi ételeket keresek, amik olcsók, tartósak mint a konzerv, és táplálók. Szoktam utazgatni, és a szállásaim alatt van bőven mire költenem, és nem az étel az, amire legfőképp szeretnék. Kipróbáltam már, hogy én sütöttem, olajban konyhában, tűzben az udvaron, próbáltam kész kajákat, vettem már konzervet és hideget is. Egyelőre tapasztalatlannak érzem magam, miket javasoltok néhány napra ami laktat, más ételekhez képest olcsó és eláll? Mindenféle véleményt és gondolatot szívesen fogadok.
2015. aug. 2. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Nálam erre a célra az olcsóbb olajos mag és a tisztított vaj van (pár napra akár a sima vaj is, egyhetes motoros túrára azért nem vinném, bár venni is lehet), igaz, elég speckó az étrendem. Tipikusan magkenyérfélét szoktam vinni, ami főként olajos magból áll.
2015. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve a kész/félkész kényelmi termékeknek, de az esetedben a zacskós/üveges szószok, tésztával jöhetnek esetleg szóba.Bárhol össze lehet hozni belőlük 1-1 kaját.
2015. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!