Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti esztek párizsit? Ha nem,...

Ti esztek párizsit? Ha nem, mikor döntöttetek úgy, hogy nem esztek, és miért?

Figyelt kérdés

Én 1 éve nem eszem lassan.Az ok az összetevőkből fakad,egyszer úgy igazán utána olvasgattam,és utána elég rossz érzésem lett. Amúgy se mindet ettem meg,de néhányat igen.

Sült/csirkemell sonkát eszem,valamint bacont.

Ti hogy vagytok ezzel??


2015. aug. 11. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, kérdező... Én is szeretek biztosra menni. Annyi remek étel van, olcsó is... Csak a felvágott sonka képes csábítani, mert nagyon szeretem a sonkát, még ilyen formában is. Úgyhogy évi egyszer, amikor ki van rakva nagynénémnél, eszem olyat is. Máskor csak rendes húst, háztól véve, max. termelői piacon. Még a csóróságom sem gond, oly kevés húst eszem. De egy pici jóféle, ízes is fel tud dobni egy ételt... Sosem ennék rossz minőségű dolgokat csak mert szegény vagyok... Simán tudok olcsóbban és egészségesebben enni, mint az átlagember, bár ezzel nem mondtam sokat, az átlagember elég egészségtelenül táplálkozik.
2015. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,szívemből szóltál :)
2015. aug. 12. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta nem eszek! Egyrészt az összetevői miatt (bár ha csak ez lenne a gond, akkor valószínűleg megenném, hiszen sok olyan ételt eszünk amiről tudjuk, hogy egészségtelen, mégis szeretjük), másrészt mert egyszerűen sz@r az íze! Egyik barátnőmék ráadásul ezt az olcsó, kb 500 ft/kg S-budgetes f*st veszik, ami valami undorító, gumiszerű, rózsaszín sós izé. Igaz arra már a párizsi szót sem merték ráírni, csak annyit, hogy "baromfi rúd". Na egyszer kóstoltam meg, azóta ha náluk vagyok inkább üres kenyeret eszek vagy semmit, de ezt az undormányt még egyszer nem! Ők még azt is szokták csinálni, hogy kevés olajban megsütik pl. főzelék mellé, hát akkor pedig olyan büdös van az egész lakásban, mintha egy halom szemét lenne ott.

Ezelőtt sem igen ettem párizsit, de a fenti élmények hatására egy életre megundorodtam tőle, és a virslitől is.

Szerintem sem lehet a csóróságra fogni ha valaki ezt a szemetet eszi, annyi finom, de olcsó kaja van! Egyszerűen lusták az emberek, egyszerűbb levenni a polcról ezt a hulladékot, mintha otthon dolgozni kéne az alapanyagokkal.

2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!