Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik ételtől lehet legjobban...

Melyik ételtől lehet legjobban hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17éves lány vagyok, és szeretnék kicsit hízni,mert kicsit vékonyka vagyok :) . Érdekelne,hogy milyen ételektől lehet hÍzni, és milyen ételek tartalmazzák a legtöbb kalóriát.Előre is köszönöm! :)

2015. szept. 3. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Nutellás palacsinta :)
2015. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Mindegyik, amelyik a kalóriaszükségleteden felül van. Izmosodni akarj, ne hájasodni, ha a kicsit vékonyka nem kórosan soványat jelent.
2015. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Andizsuzsival értek egyet.


A legtöbb kalóriát a durván zsíros ételek tartalmazzák, pl. egyik kedvenc úti ételem és desszertem, a diós vaj :) De én speciel ilyenekkel fogyok, mivel a zsírdús, szénhidrátszegény étrend elég jó e célra. Persze kalóriadeficit akkor is kell a fogyáshoz s többlet a hízáshoz.

A szénhidrát kevésbé laktat és hormonálisan támogatja a hízást, de kalóriatöbblet nélkül nem megy.

Fontos szempont, hogy mi az, ami laktat, mert hiába kalóriadús valami, ha 2 falattól jóllaksz órákra... (Illetve éppenséggel jóllakottan is lehet enni vagy enni egy csomót, aztán hasfájást kapni a mennyiségtől...)


A szénhidrát tipikusan rosszabbul laktat, mint a másik két makrotápanyag, s főleg a gyors szénhidrát után tipikusan hamarabb megéhezik az ember (nem mindenki, persze), sokunknak az édességre külön gyomra van, abból akkor is bemegy egy csomó, ha már nem vagyunk éhesek kicsit sem...


De szerintem egyél egészségesen, az az alap, ezen belül nézd meg, mivel tudsz több kalóriát bevinni úgy, hogy ne legyen kényszer s utána is jól érezd magad.

2015. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
addig jó amig vékony vagy örülj neki
2015. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsír akkor válik kalóriabombává ha szénhidráttal fogyasztod. Például a zsíros kenyér, tejfölös-sajtos lángos, sült oldalas krumplival, vajkrémes torták és a többi! :)
2015. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A zsír önmagában is kalóriabomba, nem véletlenül lehet hízni (jobbaknak pedig tömegelni) ketogén diétában ;)

Persze szénhidráttal sokkal rosszabb, már csak hormonális okokból is.

2015. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!