Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A paradicsom fontos élelmiszer...

A paradicsom fontos élelmiszer a konyhában? Feltétlenül szükséges?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak akkor, ha szereted. Semmit nem kötelező megenni.
2015. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem nagyon, magában is, ételben is.

De ha te nem szereted, akkor nem kötelező neked is enni :)

Meg az, hogy fontos? Pl. paradicsommártást nehéz paradicsom vagy paradicsomlé vagy püré nélkül készíteni. Szóval ha így nézzük, akkor fontos.

De ha arra gondolsz, hogy kell-e enni, akkor nem. Ha eszel más zöldségeket, akkor nem baj, ha pont a paradicsomot nem szereted.

2015. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk Igen, mert minden formában szeretjük. Ha ti nem, akkor nálatok felesleges
2015. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Imádom a paradicsom-salátát, imádom nyersen, de nem lehet kihagyni a lecsóból sem, a rácpontyhoz is kell...de még az egyszerű pirított tészta-levest is meg tudja ízesíteni!


Ha nem szereted, ne vedd, ne edd, nem kötelező, de sokkal jobb, ízletesebb így nyersen, mint akármilyen kész- félkész ételként tele tartósítószerrel megvenni az üzletben.

2015. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magában nem szeretem, de a spagettihoz igen
2015. szept. 5. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem annál nem fontos, aki nem szereti. A legtöbben legalább alkalmanként használják. Én például húslevesbe, pörköltbe, gulyásba is mindig teszek, ha kimarad, nem ízlik annyira az étel, úgyhogy nálunk elég fontos élelmiszer. Természetesen paradicsom nélkül is lehet főzni, ha valaki nem szereti, vagy allergiás rá.
2015. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Fel nem foghatom ezt a kérdést.
2015. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, hogyan lehet egy véleményt lepontozni?
2015. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!