Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ételeket lehet együtt fagyaszt...

Ételeket lehet együtt fagyasztani?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt arra, hogy CSirkemell/rizs/zölgség kombó napi 4 adag, ebből áll a táplálkozásom, és fog is 2-3 hónapig.

Külön-külön fagyasztható... DE

Ha bekészítek, mondjuk 20 adag ételt, ami kb 1 hétre elég, beporciózom: rizs alulra, közé Zöldség felül csirkemell kisütve.. ez ebben a formában lefagyasztható?

Mindig előző nap este venném ki a fagyóból, így másnapra kiolvad. ". kérdés is ide: Zöldség többnyire Fagyasztott zöldség. Miután meg lett főzve, vissza lehet fagyasztani?



2015. szept. 16. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze.

Komplett fogásokat szoktam fagyasztani, semmi bajuk.

Volt már: lecsószelet tarhonyával, pörkölt tésztával, bolognai spagetti, tésztasaláta, sült tarja rizibizivel.


Egyedül a tejfölös, habart ételeknél csapódik ki a tej olvasztásnál, és elég undorító állaga lesz. Az ízével semmi probléma, de az állaga borzalom.

2015. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Elsőre majd megpróbálok 4-5 adagot lefagyasztani, hogy teszteljem. Következő kör, hogy majd fizukor rászánok 1 napot, és 3 KG rizs, 5 kiló csirkemell, és 5 kiló zöldségből belövök 2-3 heti adagot :)
2015. szept. 16. 12:26
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen. lehet.

De, gondolom fogyni akarsz, azért eszed ezt. Ha pedig így van, akkor a rizst felejtsd is el!

2015. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Duenna ***** válasza:
0%

A FŐZÖTT RIZST NEM LEHET FAGYASZTANI!


A főzött-fagyasztott rizs, amikor kiolvad, elvizesedik és ehetetlenné válik! Aki azt mondja, hogy főzött rizst fagyasztott, az enyhén szólva nem próbálta még ki!

2015. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rizst még nem fagyasztottam, majd kipróbálom, hogy milyen állaga lesz.

És igen, fogyáshoz használom. 3 hónap alatt 6,5 kiló, úgyhogy nem panaszkodom, szépen haladok. A rizs a legkisebb része a kajának, és felváltva hol barna rizst, hol Jázmin rizst használok.. lehet persze tépni a szádat, hogy ezt meg azt kell/ nem kel, de ez egyénfüggő. Nekem ez vállt be.

2015. szept. 16. 13:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ettem már fagyasztott rizst. Egytálétel volt, valami keleti, husi, magok, rizs. Semmi baja nem volt. Én meg nem mondtam volna, hogy az már le volt fagyasztva.
2015. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor az a rizs nem volt jól elkészítve. Rendszeresen fagyasztok rizseshúst, rizibizit, sőt, még töltött káposztát is, ami rizssel készült, ugyanolyan kiengedés után, mint frissen.
2015. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

"lehet persze tépni a szádat, hogy ezt meg azt kell/ nem kel" - Szerintem amíg valaki segíteni akar neked, addig picit finomíthatnál a stílusodon.

Nem írtad, hogy nem fehér rizs - egyébként meg azt eszel amit akarsz!

2015. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem voltam egyáltalán támadó/agresszív :D ha mégis így érezted elnézést.... csak már láttam lelki szemeim előtt azt az áradatot, hogy mindenki elkezdi írni, hogy mit csinálja, és mit ne, mit egyek és mit ne :D ezt akartam elfojtani csírájában.

A rizs zöldség csirkemell részben fogyáshoz kell, másrészt egészséges táplálkozás egyik legolcsóbb forrása, és Fehérjében is gazdag... ami viszont kell az izmoknak...

Nem kis súlyokkal végzem a heti 4 súlyzós edzést... PL: 90 Kilóval a nyakamban gugolok, meg hasonló :D

2015. szept. 17. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!