Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményed a fokhagymáról?

Mi a véleményed a fokhagymáról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!

Minden nap megeszek nyersen 1-2 gerezdet, szinte minden ételbe rakok.

2015. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Énis! Csak mindig óva intenek itthon, nem kéne ha közösségbe megyek :)
2015. okt. 8. 18:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindennap eszem, magropogóson, vajjal. Egy ideje kezdtem el, egészségügyi okokból, s rájöttem, mennyire jóízű is az...

A párom nem panaszkodik, mással pedig ritkán találkozom. De a kollégákkal is simán ettünk fokhagymás ételt a kifőzdében... Teljesen természetes, hogy sok ételnek van szaga.

2015. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és te egészségügyi okokból meg szabad kérdeznem miért, vagy azt elárulod hogy tapasztaltad a hatását is?
2015. okt. 8. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2.:

na igen, de azért az ételbe tett, megfőzött vagy sütött fokhagyma sokat veszít az illatából a nyersen elfogyasztotthoz képest.

2015. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudnék enni akármennyit, annyira szeretem, csak nem tehetem - napi max egy gerezd a felsö határ, mivel alapvól alacsony a vérnyomásom és több fokhagymától egyszerüen "eltünik".
2015. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam. Az ínyemmel volt gond, arra ettem fokhagymát és javult is, hogy ez mennyiben véletlen, azt nem tudom, mivel amikor épp nem fokhagymáztam, akkor sem mindig volt egyformán, aztán svédcseppet is beszereztem, a szénhidrátot is lecsökkentettem (nem az ínyem miatt, egyéb okokból jó nekem)...


#5: Ez igaz, de azért így is marad belőle jócskán, sőt a sima hagyma iselég makacs tud lenni olykor. Na, azt gyakran eszem, most már kevesebbet, mivel szénhidrátos és nehezebben fér az étrendembe, szerencsére nem kell belőle sok (bár nem árt :D), pont a jellegzetes íze miatt.

2015. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A fokhagyma persze még sokkal szénhidrátdúsabb a hagymánál is, de egy gerezd azért belefér a napomba, nem minimalizálom a szénhidrátot, csak alacsonyan tartom.
2015. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelkedően pozitív élettani hatásai mellett nagyon jó íze van, és sok ételbe elengedhetetlennek tartom a használatát.
2015. okt. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden ételbe teszek egy kicsit. Annak nincs kellemetlen szaga, ha rendesen megfő benne.
2015. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!