Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki szereti a zsiroskenyeret?...

Ki szereti a zsiroskenyeret? Lila hagymával vagy aanélkü?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 10:52
1 2
 11/16 Lippóczy Ákos ***** válasza:
Borozáskor, borozva- szalonnázva is, kihagyhatatlan a lila hagyma! A bor elengedhetetlen kellék!!
2015. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bruta válasza:
én hagymával vagy paradicsommal
2015. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A múlt rendszerben imádtam,mert akkor IGAZI kenyér volt!Akkor irdatlan mennyiségben tudtam falni a forró,illatos,ropogós héjú kenyeret.Ma rá sem tudok nézni,mert a lisztet készen hozzák be németből és valamivel be van keverve,amitől nagyon rossz,hányok tőle.A hagyma sem az az ízes ami régen volt,mert a földeket kálisózzák,ezért jóformán csak kálium van a hagymában töméntelen mennyiségben,a sok ásványi anyag ami megadná az ízét,az hiányzik belőle.A zsír sem az igazi,mert az állatot szóján és egyéb nem tápláló vacakon tartják,így aztán hiába van saját kisütésű zsírom,íztelen.A saját sütésű tepertő is íztelen,mert az állat gyógyszerezve van.Semmi nem finom.Akkor lenne finom az étel,ha delikátot használnék,szerencsére erről leszoktam,mert megtudtam,hogy az is méreggel teli.
2015. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem!Sem lila hagymával,sem anélkül!Még a disznó is sírva eszi meg! [link]
2015. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Mielőtt rárakod a hagymát, kend meg vékonyan mustárral is! Baromi jó!

Vagy: a hagyma tetejére tegyél savanyú káposztát, csak úgy ritkásan szórd meg vele, tutti ízleni fog!

2015. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Zsíros kenyér nutellával,vagy cukorral az igazi.Vagy megtöröd a negrót és rászórod.
2015. okt. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!