Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valóban ezek az összetevők?

Valóban ezek az összetevők?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy a kenyérben haj van? :-D Bocsi,ha valamit félreértettem,de ez Mostmár nagyon elkezdett érdekelni. Ne szidjatok,ha rossz a kérdés, csak csupán írjátok,hogy félrehallottam valamit! Köszi :D

2015. okt. 30. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez csak egy hülye mese. Meg egy csomó egyéb élelmiszerrel kapcsolatos hülyeség is. Persze van, aki elhiszi és ezt terjeszteni próbálja
2015. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :-)
2015. okt. 30. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj. Meg a dinnyehéja. Honnan veszed ezt a marhaságot egyébként? Nem téged kicsinyellek, ne vedd bántásnak, de azért a humorba jobban passzolna.

A kenyérnek héja van, amelynek az összetevője ugyanaz, mint a bélzete.

2015. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, sokan úgy mondjáék, hogy a kenyér haja. :-)
2015. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, én már ettem olyan kenyeret, amibe bele volt sütve egy hajszál. El is hánytam magam.
2015. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát egy ismerősöm állította, nos én kerestem neten, csak az igazamat akartam bebizonyítani,hogy nincs benne semmi olyan,.. de nem találtam, így feltettem egy ilyen kérdést.
2015. okt. 30. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az adalékokkal készült kenyereknél még egy kis kovász+víz+liszt+só+haj is jobb lenne, de egyébként az ismerősöd lóvá tett téged. Bár a paci egy okos állat.
2015. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, igazából őt néztem bolondnak,..mert beköpte,hogy azért nem eszik kenyeret,mert haj van benne :-D
2015. okt. 31. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!