Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A NutriniDrink hizlal?!

Arimyevery kérdése:

A NutriniDrink hizlal?!

Figyelt kérdés
Egy dietetikus írta fel nekem,de én nem szeretnék ettöl hizni,viszont anyám rám erölteti..ennek az italnak/tápszernek az a lényege hogy hízzak?! Mert én nem szeretnék. Az még oké hogy kilóra hizok kicsit de kinézetre nem szeretnék.. Tapasztalatok??

2016. jan. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy orvos azt tanácsolta hízz jobb lenne szót fogadni, ok nélkül nem mondaná s így a kérdés is tárgytalan.
2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kaloriajahoz kepest rengeteg vitamin es nyomelem van benne, ilyen szuper etel egyebkent nem letezik.

jo kis loket egyebkent a szervezetnek, de szerintem az ize miatt nem fogsz annyit fogyasztani belole, hogy elhizz. amikor en szedtem, akkor nem hiztam tole egyaltalan. inkabb tanacsosabb arra figyelni, mit eszel mellette, ha tudsz enni mellette, es nem azert irtak fel.

2016. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi miatt kell szedned, mennyit, és mit ehetsz mellette.
2016. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Erős a gyanúm, hogy azért írtak fel neked Nutridrinket, mert anorexiás vagy. Igazam van, vagy igazam van?

A tapasztalatom az, hogy nem fogsz hízni tőle, amíg az alapproblémádat nem kezelteted.

2016. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Szia, miért, milyen a kinézeted?
2016. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!