Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért vagyok ilyen zabagép?

Miért vagyok ilyen zabagép?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kocka vagyok legalábbis imádok gépezni és sokat is játszok vele szóval igen.

De a többi ember aki szokott gépezni úgytudom észre se veszi ha éhes.

Én is próbálok de mindig eszembe jut milyen finom a kaja és tele enném magam. Komolyan. Néha ráveszem magam hogy tele iszom magam vízzel mert az elmúlasztja.


Borzasztó nehéz vagyok bár a csontjaim is elég vastagak mármint az alkatom, + elég erős is vagyok


12/L 54kg



2016. febr. 5. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Iktass be óránként 10 perc mozgást. Valami könnyű gimnasztika.

Tudom, hogy furán hangzik, mert elvileg gyorsabb lesz az anyagcseréd, amitől hamarabb megéhezel, szóval én se tudom miért működik, csak azt tudom, hogy működik.


Pontosan ismerem az érzést, amiről beszélsz, és pontosan tudom azt is, hogy nekem ez abszolút bevált. Véletlenül jöttem rá.


Egyébként meg igyál.

Egyszer hallottam olyat, hogy az emberek meglepően nagy hányada keveri össze az éhségérzetet a szomjúsággal, és sokan emiatt esznek rengeteget.

Ha valóban éhes lennél, nem lenne olyan hatékony a víz.

Szóval igyál.

Nem kell sokat, mert az tágítja a gyomrot, és ha kiürül, akkor több kajával tudsz majd jóllakni, és meghízol.


Csak keveset, de többször.

Tudom, hogy a víz unalmasabb, mint valami finom kaja, de hát ez van, ha kezelni akarod a helyzetet, muszáj bevállalni ezeket a dolgokat.

2016. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2016. febr. 5. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:

20 éve gépezek rengeteget. S kb. 38 éve eszem rengeteget.

Sose leszek 54 kiló, csak több.

A víztől persze nem múlik el az éhségem, ha energia kell, akkor energia kell.

Gépezés mellett simán el lehet feledkezni az ivásról, ha felkelsz a géptől, akkor azzal kezdd...


De bármit csinálsz, kell enned. Miért akarsz nem enni? Ez nem normális.


Könnyű vagy.


A párom is rengeteget gépezik és napi kb. 2800 kcalt betol, mert kell neki.


Úgyhogy nem értelek.

De ha csak azért eszel, mert finom a kaja, az nem éhség. Bár éhesen vonzóbb az étel... Úgyhogy azért összefügghet.

2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NINCS olyan hogy valakinek vastagok a csontjai...
2016. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, de az nem jelent valami sokat :) A kérdezőnél még OK, de amikor 30 kiló körüli felesleggel hivatkoznak a csontra, az azért elég gyermeteg.
2016. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy? 54 kg nem hangzik olayan soknak.

szerintem kezdjel el sportolni heti 3x 1,5 ora mozgas felügyelet alatt (uszas,kosarlabda stb.) akkor siman ulhetsz a tobbi napon gep elött. es szerintem jobban is esik majd tespedni egy kicsit ha megvotl a mozgas :)

2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!