Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztott zöldséget felenged...

Fagyasztott zöldséget felengedés nélkül egyből főzni vagy párolni kell?

Figyelt kérdés
Gyorsfagyasztott mexikói zöldségkeverékről van szó. Tegnap a boltból hazaérve csak a hűtőbe tettem, nem a fagyasztóba. A zacskójára viszont rá van írva, hogy felengedés nélkül pároljuk. Van ennek jelentősége?

2016. febr. 7. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy ha már felengedett, akkor nem fagyaszthatod vissza, fel kell használni.

Egyébként semmi.


Én fagyasztóból egyből a párolóedénybe szoktam tenni, de ha tegnap óta neked a hűtőben felengedett, azt ma, vagy még holnap, nyugodtan felhasználhatod.

2016. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyiban van, hogy ha felolvad, akkor a legtöbbször nem olyan az állaga, mint kellene, vagy szétmálik, vagy gumis lesz.


De nem romlott, nem lesz töle bajod, csak nem olyan finom, mintha elöírás szerint készítetted volna el.

2016. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!