Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb sajt?

Melyik a legfinomabb sajt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kérdés így értelmezhetetlen. Én minden sajtot szeretek, legyen az parmezán vagy roquefort vagy kecskesajt, tökmindegy, de nem összehasonlíthatóak...


Najó, a trappista egyértelműen a sor legalján áll, az az egyetlen, ami ehetetlen :)

2016. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nincs, hogy legfinomabb, hiszen azt is meg lehet unni, ha folytonosan azt eszi az ember.
2016. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nagyon buta kérdés. Számtalan sajt létezik a világon és számtalan különböző ízlésű ember.

Én például imádom a kék márványsajtot, de van aki a szájába nem venné. Van jó néhány ismerősöm, aki csak a trappistára esküszik, amire én azt mondom, hogy olyan, mintha műanyagot ennék azok után, hogy megkóstoltam valódi sajtokat.

2016. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a parenyica és a bree.
2016. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Azért egy igazi jó magyar trappistánál nincs jobb, sajnos a boltba elég sok a szr műanyag belőlük.
2016. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Parenyica és Camambert
2016. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mozzarella :)
2016. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!