Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csicseriborsó - sárgaborsó?

Csicseriborsó - sárgaborsó?

Figyelt kérdés

Érezhető ízben különbség a kétféle szárazborsóból készült élelmiszerek közt?


Itt a környéken friss csicseriborsó nem kapható, csak konzerv. Viszont konzervet sosem használok, ezért érdekelne, mennyire lehetne receptekben a kettöt felcserélni, vagy esetleg mivel lehetne helyettesíteni, ami hasonló eredményt ad. (Tudom, hogy azonos nem lesz!)



2016. márc. 9. 11:43
 1/2 Jagello válasza:
Természetesen teljesen más ízűek, állagra és küllemre sem összehasonlíthatóak. Én azt mondom, hogy csicseriborsót egy átlagos közért is tud hozatni,ha akar, nem egy kuriózum termékről van szó. Zöldségesek ledig kivitelben elég jó áron szokták értékesíteni, velük is érdemes lehet beszélni. A helyettesítés ízlés dolga is, de elég karakteres ízekről beszélünk, így nehéz ügy ebben a formában.
2016. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Azt nem hiszem, hogy a kedvemért hozatnának, mert nekem egyedül kell max. fél kg - de az is már nagy adag szerintem -, és ennyit biztos nem éri meg nekik beszerezni.


Ha ennyire egyéni íze van szerinted, akkor valószínüleg nem kísérletezek a helyettesítésével, illetve egyelöre lemondok az ebböl készült ételekröl.

2016. márc. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!