Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mit esztek a fő étkezések...

Ti mit esztek a fő étkezések között?

Figyelt kérdés

21 vagyok, egyetemista. Nincs sok pénzem és főzni sem tudok (időm sem nagyon lenne) viszont nem bírom úgy, hogy nem eszek délelőtt és esetleg délután. A hideg szendvicseket ki nem állhatom. Reggelre általában melegazendgicset eszek, ebéd egytálétel az egyetemen. Jóreggelt kekszekre gondoltam, azok árban is elmennének, viszont durván elhízol tőlük, ha nem emeled a mozgás mennyiségét is. Valakinek valami ötlete? :)

Előre is köszi



2016. máj. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Joghurtot, gyümölcsöt, esetleg zsenge sárgarépát, karalábét elrágcsálok, ha már nem bírom kivárni a főétkezést.
2016. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira vészes szerintem a keksz sem, ha mondjuk beosztod két napra és nem minden nap eszed.


Pár szem dió/kesudió, alma, narancs.


Én megpróbálnék inkább tartalmasabb reggelit enni (rántotta pl), ami jobban laktat.

2016. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt is szem előtt kell tartanom, hogy a szállítás ne legyen gond. A joghurt problémás mert kanál kell, kireped, stb. A gyümölcs meg rosszul bírja a több órás táskatúrát. A jóreggelt keksz legalább kb. egy evéses adagokra van csomagolva.
2016. máj. 9. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Gyümölcsöt, műzliszeletet, szárított gyümölcsöt, szójajoghurtot, zabkását mandulatejjel, olajos magvakat, zöldségeket (pl. uborka, répa) mártogatóssal. Persze mindezt kis adagokban. Ritkábban saját készítésű chipset céklából vagy sushit :)
2016. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy kanalat tartasz magadnal mar gimis koromba is volt nalam a taskamban. Cserpes joghurt muanyag zarodeles az nem fog kiomleni. Gyumolcs, kifli, joghurt, egy pici csoki vagy semmit
2016. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!