Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tibi étcsokit miért nem lehet...

Tibi étcsokit miért nem lehet kapni már sehol? :c

Figyelt kérdés
Amióta megjelent az új, gagyi plasztik csomagulású széria, egy-két Lidlön kívül sehol sem látom a kedvenc étcsokim (ezt: [link] Megnéztem a honlapjukon, ez a fajta már nincs is fenn. Az egyetlen vállalható étcsoki volt az árkategóriájában. A többit nem szeretem, 3x ennyit meg nem adok csokiért :D

2016. máj. 23. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. máj. 23. 15:50
 2/9 anonim válasza:
100%
Azt már nem nagyon. Viszont kóstoltad a Boci csokit? Nem olyan finom mint a Tibi, viszont ha nincs más jó az is és nem olyan sokban különbözik. :D
2016. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ah, az borzasztó! Cukros ízé, nincs semmi kakaóíze :( De azért köszi :)
2016. máj. 23. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig van a honlapjukon étcsoki! [link] Oda mész, hogy Tibi ízek, és ott lesz.
2016. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tibi étcsokit minden boltban lehet kapni.

Csak nem ugyan ez a csomagolása már amit te belinkeltél.


[link]


[link]


Lehet kapni a Tescoban, Sparban, Intersparban, CBAban, Coopban, Auchanben.

2016. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni csak új csomagolásban szerintem ,illetve ha pesti vagy megy a bonboneti édeségszakboltjába soroksári ut 54 allá ot találhatsz ha kaphato tibi ét csoki.
2016. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a piros a csomagolása,Enis szeretem nagyon jó:)
2016. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csomagolása változott meg, az íze ugyanolyan. Amúgy meg egyél inkább Szerecsen étcsokit, annál finomabb étcsoki nincs ma a magyar piacon! :)
2016. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem ugyanolyan, kóstoltam. A kakaótartalma is alacsonyabb, a papírcsomagolásúnak 60% fölötti volt.

Ez az étcsoki szerintem a classic új változata (aminek eleve nem volt sok köze az étcsokihoz:( )

Egyébként eddig azt hittem, velem van a baj, de a facebook oldalukon a véleményeket elnézve elég sokan elégedetlenek az új szériával.

Nem baj, most találtam egy helyet, ahol még egy rakás van raktáron a régi változatból. Amíg el nem fogy, lelkes törzsvásárló leszek :D Köszi a válaszokat amúgy!

2016. máj. 24. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!